Oznamy

Vybavenie objednávky


Zvolili ste si platbu kartou?

Vaša objednávka bude  skompletizovaná po úhrade platobnou kartou.  Po kliknutí na tlačidlo Záväzná objednávka s povinnosťou platby budte presmerovaný na platobnú bránu prevádzkovateľa kde uhradíte požadovanú sumu. 


Nezabudnite prosím na stránke platobnej brány  po platbe kliknúť na tlačidlo "POKRAČOVAŤ" - až potom nám banka odošle potvrdzujúcu správu a eshop Vašu platbu zaeviduje a Vás presmeruje spať na eshop  s textom , ktorý potvrdí objednávku. Zvolili ste si platbu vopred na účet?

Vaša objednávka bude najprv skompletizovaná, až overení úhrady . Neuhrádzajte objednávku bez správneho variabilného symbolu (číslo objednávky  JE  Váš variabilný symbol) . Po pripísaní sumy na náš účet bude Vaša objednávka dôsledne skontrolovaná, zabalená a odovzdaná na prepravu podľa zvoleného spôsobu.


Zvolili ste si platbu pri prevzatí (dobierka)?

Vaša objednávka bude skompletizovaná, dôsledne skontrolovaná, zabalená a odovzdaná prepravnej spoločnosti na doručenie v zmysle oznamu na stránke). Email o pohybe a čísle zásielky od nás dostanete po odoslaní (v závislosti od zvolenej prepravy). Nasledujúci deň po odoslaní dostanete SMS o doručovaní. Za objednávku zaplatíte pri prevzatí objednávky.


Zvolili ste si osobný odber?

Vaša objednávka bude skompletizovaná, dôsledne skontrolovaná a pripravená na osobný odber. Akonáhle bude Vaša objednávka pripravená na odber (po úhrade), dostanete email, že si tovar môžete vyzdvihnúť. 


Doplňujúce, aktualizované informácie ohľadom vybavovania objednávok.


Pre koncových zákazníkov expedujeme  objednávky do 2 pracovných dní. Podklady na zaplatenie objednávky sú zasielané v elektronickej podobe . Prosíme Vás, dôsledne si prečítajte informácie, ktoré sme Vám zaslali v potvrdzujúcom maily k objednávke. Nájdete tam všetko potrebné, aj čo sa týka platby za Vašu objednávku.


Produkty  výroby  mimo skladových zásob budú  zasielane v čo najkratšom možnom čase zväčša podľa  náročnosti produktu.  

UPOZORNENIE: Uistite sa prosím, že ste údaje vyplnil správne. Dodatočné dopĺňanie a úprava VYFAKTUROVANÝCH objednávok nie je možná.

Minimálna hodnota objednávky je 15 EUR. Objednávky s nižšou hodnotou vzhľadom na vyššie prevádzkové náklady nevybavujeme.


Svoje prípadné otázky sa snažte adresovať len emailom, radi vám na ne odpovieme akonáhle to bude možné.

prosíme všetkých zákazníkov o preberanie svojich záväzných objednávok. V zmysle obchodných podmienok je zákazník POVINNÝ nám uhradiť náklady spojené s prepravou zásielky (aj tej vrátenej), teda 2x poštovné.

Odporúčame Vám uhrádzať objednávky s úhradou vopred (na účet, alebo kartou). Uhradiť môžete pri prevzatí na dobierku za príplatok 2 EUR.