Oznamy

O mne

Vitajte na mojej stránke určenej na predaj darčekov na mieru do bytu aj domu!

Ďakujem, že ste si vybrali moje služby na vytváranie jedinečných a osobných darčekov, ktoré prinesú radosť a šťastie do vášho domova alebo bytu.

Moja vášeň je vytvárať darčeky, ktoré nezapadajú do štandardných dekorácii. Nech už ide o darček pre vašich blízkych, kolegov, alebo pre vás samých, v elektronickom obchode nájdete to, čo máte na mysli. Každý výrobok je vytvorený od základu podľa vlastného návrhu, ktorý vytváram z ohľadom na jedinečnosť a estetičnosť. Absolvovaná umelecká škola, dala základ mojej profesie a roky praxe sa odzrkadlili na produktoch, ktoré sú prezentované týmto e-shopom.

Rada vás vypočujem, odkonzultujem požiadavku z vašej strany a pretvorím ju do reálneho darčekového alebo dekoračného prvku alebo časti ktorý požadujete. Disponujem výberom materiálov, farieb a štýlov, aby som zabezpečila, že váš darček bude presne taký, ako ste si ho predstavovali. Personalizácia je súčasťou mojej práce a po zadaní požiadaviek vám dostupným technickým zariadením v mojom osobnom vlastníctve vyprodukujem jedinečný darček, ktorý bude v optimalnej cene vzhľadom na konkurenčné prostredie. 

V porovnaní s konkurenciou je z moje strany dôležitý prístup k tvorbe samotnej pričom hlavným parametrom je vizuál, vkus, aktuálnosť a práve preto navrhujem produkty a doplnky, ktoré sa nachádzaju už v množstve domácnosti a nielen tam. Firemná klientela sa opakovne vracia k mojím produktom čo svedčí o záujme firemných zákazníkov (B2B).  


Ako klient mojho e-shopu pre darčeky na mieru môžete očakávať:

Osobný prístup: Budem sa vás pýtať na vaše predstavy a požiadavky a snažiť sa ich presne dodržať. Vaša spokojnosť je mojou prioritou.

Široký výber produktov: Ponúkam rôznorodé produkty pre váš domov alebo byt, vrátane dekoračných predmetov, maľby na stenu a ďalších doplnkov.

Kvalitné remeselné práce: Moja osoba má dlhoročné skúsenosti, som absolvenkou školy s týmto zameraním a práve preto poskytujem darčeky najvyššej kvality.

Rýchle a spoľahlivé dodanie: Držím sa dohodnutých termínov dodania, aby ste mohli svoje darčeky získať včas.

Záruku spokojnosti: Som presvedčená, že budete nadšení darčekmi, no ak by ste mali akékoľvek obavy alebo otázky, som tu, aby som vám pomohla.


Ak máte akékoľvek otázky, požiadavky alebo by ste chceli začať pracovať na svojom osobnom darčeku na mieru, neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre vás 24/7 a teším sa na to, že vám pomôžem spraviť váš domov alebo byt ešte útulnejším a osobnejším.